+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.742

Субота, 3 Червня 2023 11:06:08
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.742

новини на пульсі:

На Дніпропетровщині з’явиться представництво Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

23 Травня, 2023

Сьогодні Дніпропетровщину з робочим візитом відвідав Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. Про це повідомили в обласній раді.

«Не всі розуміють, чим займається наша інституція. В першу чергу, це перевірка та захист прав людини. Ми здійснюємо моніторинг права діючих військових, ветеранів, правоохоронців. Беремо участь у звільненні полонених і дітей з рф та тимчасово окупованих територій», – розповів омбудсмен.

Також Дмитро Лубінець познайомив присутніх із своїм представником на Дніпропетровщині Михайлом Карпенком. Дніпропетровщина стала восьмою областю, де відбулося представлення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

На Дніпропетровщині відкриють представництво Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

«У цій війні ми боронимо не лише фізичні кордони України. Ми захищаємо право нашого народу на вільне та безпечне життя. Омбудсмен і є вартовим цих кордонів. Впевнений, ми разом плідно співпрацюватимемо у взаємодії з громадами. Питань багато – це і допомога переселенцям, і питання відновлення, і робота закладів в області», – зазначив голова обласної ради Микола Лукашук.

Далі  буде визначено приміщення для Консультативного Центру, роботи представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та його штату співробітників. У Центрі прийматимуть жителів області, які потребують допомоги у захисті своїх прав.

На Дніпропетровщині відкриють представництво Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин