Обстріляно підстанцію на Дніпропетровщині

30 Січня, 2024

Ворог знову наносить удари по енергосистемі України. Внаслідок обстрілу пошкоджено обладнання, сталося загоряння на підстанції Національної енергетичної компанії «Укренерго» на Дніпропетровщині. Знеструмлено місцеве підприємство, порушено його технологічний процес, повідомила пресслужба Міненерго.

Також внаслідок обстрілу пошкоджені мережі у Семенівській громаді на Чернігівщині, без напруги залишилося понад 800 споживачів у 6 населених пунктах.

Через бойові дії у м. Костянтинівка знеструмлено обладнання оператора системи розподілу, відключилася підстанція та побутові споживачі.

Щоб виконувати планові та аварійні ремонти без знеструмлення клієнтів, енергетики використовують метод виконання робіт без відключення світла, повідомили у відділі з комунікації енергокомпанії ДТЕК Дніпровські електромережі. Новітню технологію ремонту електромереж без відключень дніпровські енергетики почали опановувати одними з перших в Україні. Вони створили спеціальні тренувальні полігони у селі Межиріч Дніпропетровської області. Також діє сучасна база для навчання у Польщі, де метод робіт без відключень опанував 981 український енергетик. Наразі такі роботи  проводять не тільки на об’єктах з низькою напругою, а й на лініях середньої напруги. На сьогоднішній день на Дніпропетровщині саме так проводиться вже 67% ремонтів на лініях. У найближчому майбутньому проводитимуть абсолютну більшість подібних ремонтів.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити