• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Шпигував за енергосистемою Дніпропетровщини: у Запоріжжі затримали 28-річного російського агента

    СБУ викрила та затримала у Запоріжжі 28-річного агента російського гру, який готував нові ворожі обстріли енергетичної інфраструктури Запорізької та Дніпропетровської областей. Завербований через Telegram, випускник місцевого електротехнічного коледжу влаштувався на енергетичне підприємство, щоб шпигувати "зсередини", передаючи ворогу координати підстанцій і звіти про наслідки атак, а також дані про відновлення об’єктів після ударів.

    Фігурант регулярно їздив на Дніпропетровщину, де збирав інформацію про роботу енергосистеми регіону, позначаючи потенційні цілі на Google-картах із текстовими описами. 

    Слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Він перебуває під вартою без права застави, а за скоєне йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram