• UA
 • RU
 • У Кам’янському районі відкрили нову поліцейську станцію

  19 Квітня, 2024

  Відкриття станції відбулося 18 квітня у місті Верхівцеве за участю начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Олександра Ганжі та представників міської влади.

  Очільник обласної поліції зазначив, що безпековий проєкт «Поліцейський офіцер громади» є вкрай необхідним і важливим особливо зараз, в умовах повномасштабного російського вторгнення.

  «Тільки у співпраці поліції та громади ми зможемо подолати ті труднощі, які зараз постають. Поліцейський офіцер громади має навички та знання, щоб оперативно та якісно надавати поліцейські послуги на території обслуговування. Відтепер жителі громади зможуть з будь-яких питань звертатися до нього, адже поліцейський постійно перебуватиме за місцем несення служби та завжди надасть допомогу», – розповів він та подякував місцевій владі за підтримку і допомогу.

  Нову поліцейську станцію облаштували майже в центрі міста Верхівцеве. Тут працюватиме поліцейський офіцер громади Олександр Катляр, який пройшов конкурсний відбір та навчання. Він обслуговуватиме територію із 10 населених пунктів та слідкуватиме за безпекою місцевих жителів.

  У Кам’янському районі відкрито нову поліцейську станцію

  Приміщення станції – сучасне та комфортне, воно має все необхідне для роботи поліцейського офіцера громади та допомоги людям. Окрім цього, правоохоронця забезпечили усім необхідними для несення служби та службовим автомобілем.

  У Кам’янському районі відкрито нову поліцейську станцію

  Верхівцевська громада стала 56-ю в Дніпропетровськый області, яка взяла участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Загалом була відкрита вже 69-та поліцейська станція.

  У Кам’янському районі відкрито нову поліцейську станцію

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити