За замах на замовне вбивство засуджено трьох мешканців Дніпропетровщини

14 Березня, 2024 |

До 11 років за ґратами засуджено трьох мешканців Дніпропетровщини за замах на замовне вбивство керівника громадської організації. Про це повідомили в прокуратурі області.

Прокурори довели, що у 2021 році троє чоловіків отримали замовлення на вбивство керівниці однієї з громадських організацій міста Дніпра. Для цього вони кілька тижнів стежили за «жертвою» та збирали детальну інформацію про неї.

Увечері 15 липня 2021 року засуджені прибули до місця проживання громадської активістки. Двоє виконавців, одягнувши для конспірації маски та перуки, підстерегли жінку в під’їзді й напали на неї.

З метою вбивства, маючи фізичну перевагу, нападники завдавали численні удари ногами та руками їй по голові. Однак завершити злочинний намір засудженим завадила сусідка потерпілої. Після скоєного фігуранти втекли на автомобілі, в якому на них чекав третій спільник.

За публічного обвинувачення прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури групу осіб визнано винними у незакінченому замаху на умисне вбивство, вчиненому на замовлення (ч. 3 ст. 15, п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). Їм призначено покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.

На судовому засіданні чоловіки свою вину не визнали. До набрання законної сили вироком суду вони перебуватимуть під вартою.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити