• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Закликали до обстрілів та ядерного удару: на Дніпропетровщині СБУ затримала двох проросійських агітаторів

    Служба безпеки України викрила в Дніпропетровській області ще двох прокремлівських інтернет-агітаторів, які активно підтримували збройну агресію рф. Зловмисники не просто виправдовували воєнні злочини окупантів, а й закликали до збільшення інтенсивності обстрілів українських міст. Зокрема, у Дніпрі правоохоронці викрили учасницю підпільного осередку фейкового "народовладдя". Жінка через власні сторінки у фейсбуку та тіктоку, які загалом налічували майже 8 тисяч підписників, поширювала ворожий контент із закликами до державного перевороту в Україні та заперечувала масовані атаки рашистів. Іншого фігуранта затримали у Кривому Розі: чоловік у чатах телеграм-каналів закликав країну-агресорку атакувати Київ ядерною зброєю.

    Ініційовані Службою безпеки лінгвістичні експертизи повністю підтвердили факти інформаційно-підривної діяльності обох фігурантів на користь росії. Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України. За вчинені злочини їм загрожує суворе покарання: до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин їхньої протиправної діяльності.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram