• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Графіки стабілізаційних відключень світла у Кам’янському на 15 грудня

     У зв’язку з дефіцитом потужності в енергосистемі України, спричиненим військовою агресією, 15 грудня 2025 року у Кам’янському та прилеглих населених пунктів будуть застосовуватися графіки стабілізаційних відключень (ГСВ) електроенергії.

    Просимо з розумінням поставитися до вимушених обмежень, оскільки вони необхідні для балансування енергосистеми країни та запобігання масштабним аваріям.

    Актуальний графік відключень світла у Кам’янському на 15 грудня

    Важливо пам’ятати!

    • Можливі зміни. Графіки відключення світла є орієнтовними. У разі стрімкого зростання дефіциту потужності або ракетних ударів можливе застосування екстрених аварійних відключень (ЕАВ). У цьому випадку світла може не бути довше, а попередні графіки тимчасово припиняють дію.

    • Правила безпеки. Після відновлення подачі електроенергії не вмикайте одночасно всі енергоємні прилади. Це може призвести до перевантаження мереж та повторного аварійного відключення.

    • Слідкуйте за офіційними джерелами. Отримуйте інформацію лише з офіційних Telegram-каналів міської ради та вашого оператора системи розподілу.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram