• UA
 • RU
 • Кам’янський театр готує лялькову виставу за п’єсою українського класика

  15 Серпня, 2023

  Уже через тиждень в Академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки завершиться планова відпустка, і колектив після відпочинку знов порине у творчу роботу.

  Як розповіли в театрі, першою прем’єрою стане лялькова вистава для наймолодших глядачів – казка «Лисичка, Котик і Півник» за п’єсою відомого українського поета і драматурга Олександра Олеся. Відбудеться вона у вересні в день відкриття відремонтованої історичної будівлі колишнього Заводського клубу.

  «Робота над цією виставою розпочалася ще у червні під керуванням режисера Олега Лубенця. Ми обов’язково будемо надалі знайомити вас зі всіма нюансами освоєння нашим театром нового перформативного жанру», – запевнили в театрі.

  А поки що – запропонували увазі шанувальників фоторепортаж із репетицій «Лисички, Котика і Півника».

  Кам’янський театр готує лялькову виставу за п’єсою українського класика Кам’янський театр готує лялькову виставу за п’єсою українського класика Кам’янський театр готує лялькову виставу за п’єсою українського класика Кам’янський театр готує лялькову виставу за п’єсою українського класика Кам’янський театр готує лялькову виставу за п’єсою українського класика Кам’янський театр готує лялькову виставу за п’єсою українського класика Кам’янський театр готує лялькову виставу за п’єсою українського класика

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити