• UA
 • RU
 • «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  03 Січня, 2024

  Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі. Дивіться з 4 по 10 січня:

  Пригодницьку сімейну анімацію «Метелик Патрік: На крилах мрії» у форматі 3D

  Метелик Патрік – сміливий і милий, але незграбний, бо… має лиш одне крило. Разом зі своїм найкращим другом, кумедною гусінню на ім’я Марті, та Дженніфер, метеликом, яка боїться висоти, Патрік вирушить у подорож та перетвориться на справжнього героя. Але спершу він має подолати страх, прийняти власну унікальність і перемогти негаразди: мінливу погоду, людей та трьох злих птахів, що прагнуть помсти. Це історія про пригоди, самореалізацію та героїзм, а також про те, що наші відмінності менш важливі за все те, що нас об’єднує.
  Розклад сеансів: 13:30.

  Українську романтичну комедію «Дон Жуан із Жашкова»

  Женя Горобчик – київський фотограф родом із Жашкова, якого ну дуже люблять жінки. Він шукає роботу, але випадково знаходить нове кохання. Але у Жені вже є дружина і син, а ще колишня дружина і купа інших проблем. Він розривається між ними й вирішує, що краще вже під поїзд, ніж так далі жити… якщо, звичайно, життя не підкаже неочікуваний секрет щастя!
  Розклад сеансів: 19:00.

  Спортивну драму «Феррарі»

  Літо 1957 року. Колишній автогонщик Енцо Феррарі переживає кризу. Банкрутство переслідує компанію, яку вони з дружиною Лаурою започаткували десять років тому. Їхній шлюб отримує одне випробування за іншим: спочатку – втрату єдиного сина і законного спадкоємця, згодом – визнання та прийняття сина, народженого Енцо поза шлюбом. Щоб врятувати сімейний бізнес, Феррарі вирішує ризикнути та поставити усе на Мілле Мілья – культову гонку довжиною 1000 миль Італією.
  Розклад сеансів: 16:00.

  Сімейну комедійну анімацію «Друзі-Нерозлийвода» у форматі 3D

  Мрійливий Дон Кіхот любить пригоди та фантазії, попри те, що він – просто іграшка. У ляльковому театрі викрадають його друзів, тому герой разом із плюшевим Доггі Догом вирушають на пошуки товаришів. Їм належить пройти через Центральний парк у Нью-Йорку та відчути силу дружби й відваги.
  Розклад сеансів: 11:00.

  Телефон каси Кіноконцертного залу «МИР»: (067) 360-11-04.

  «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити