• UA
  • RU
  • Театр для вразливих груп населення у Кам’янському

    Культура об’єднує та надає сили, особливо в непрості часи. У місті підтримали ініціативу Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки і спільно з департаментом соціальної та ветеранської політики міської ради запровадили соціальний проєкт, який дає змогу пільговим категоріям громадян безоплатно відвідувати театральні вистави.

    Програма розрахована на ветеранів війни, членів сімей загиблих Захисників, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, багатодітних та малозабезпечених родин, а також інших соціально вразливих категорій.

    “Уже за перший тиждень роботи проєкту вистави відвідали 67 осіб, а до кінця місяця очікуємо понад 165 глядачів. Це не просто можливість долучитися до мистецтва — це засіб соціальної реабілітації, емоційного відновлення та підтримки громади”, – зазначив Андрій Білоусов.

    Запрошуємо скористатися можливістю та відвідати театр! Детальніше про умови участі за посиланням: https://teatr-kam.com/teatr-dlia-vrazlyvykh-hrup-naselennia-2025/

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити