• UA
 • RU
 • ТОП-3 книги з різдвяним настроєм від Бібліотеки на Шевченка

  23 Грудня, 2023

  Святковий настрій важко втримати в наших реаліях, ментальний стан більшості зовсім не сприяє радощам. Та ми знаємо, як подарувати вам трохи тепла і затишку. Бібліотека на Шевченка пропонує завітати в гості та обрати свої Топ-3 книги з різдвяним настроєм!

  ТОП-3 книги з різдвяним настроєм від Бібліотеки на Шевченка

  Микола Гоголь, «Ніч проти Різдва»

  Ця повість — найвідоміший твір із циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки». Вакула-коваль, головний герой повісті, вирушає до Петербурга за черевичками для своєї коханої Оксани. Фантастичний сюжет повісті гармонійно поєднує реальних героїв і казкових персонажів.

  Чарльз Діккенс, «Різдвяна історія»

  Жалюгідний старий скнара Ебенезер Скрудж ненавидить Різдво. Чи зможе така корислива, черства і самотня людина, як він, коли-небудь змінити своє життя? Однієї жахливої ночі Скруджа переслідують аж чотири духи. Чому вони показують йому картини минулого? Чому він бачить інших людей, які насолоджуються Різдвом? Скрудж завжди вважатиме Різдво нісенітницею чи навчиться вигукувати «Веселого Різдва усім»?

  Террі Пратчетт, «Батько Вепр»

  Вепроніч — чарівний час, коли до всіх чемних дітей приходить добродушний товстун-веселун Батько Вепр. Він залазить у домівки через димар, залишає подарунки у панчохах, розвішаних на каміні, частується хересом і печивом та, звісно ж, примовляє «Хо-хо-хо!». Але цього року щось пішло не так… Подарунки розвозить семифутовий скелет із фальшивою бородою. Що ж трапилось? Навіщо Смерть узявся виконувати чужі обов’язки? Куди подівся справжній Батько Вепр? І найголовніше — чи вдасться Смерті врятувати дух Вепроночі та зберегти віру людей у чудеса?

  ТОП-3 книги з різдвяним настроєм від Бібліотеки на Шевченка

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити