• UA
 • RU
 • Торік бібліотеки Кам’янського провели майже тисячу культурно-просвітницьких заходів

  01 Січня, 2024

  Незважаючи на складні часи, минулий рік для кам’янських бібліотек був плідним та насиченим багатьма подіями. Про це повідомили в Централізованій бібліотечній системі міста, підбиваючи підсумки роботи за 2023 рік.

  За рік, що минув, бібліотеки міста провели 983 культурно-просвітницьких заходи. Втілили 5 міжнародних проєктів, серед яких «Валізка з книжками», «Польська полиця в Україні», «Набори для роботи з молоддю», «Створення освітніх дитячих хабів: просторів розвитку та безпеки».

  Провели 48 кінопоказів, які відбувалися щосереди. Протягом року прийняли 1602 книжкових донати, а також організували 11 презентацій книжок та 36 виступів у медіа.

  «Роль бібліотеки під час війни зростає і це доводить їхня практична діяльність. І не лише тому, що вони якісно змінюють напрями діяльності, а й тому, що стають комунікативними центрами у громаді, точкою опори та зростання соціального і людського капіталу.

  Долаючи серйозні виклики й загрози, бібліотеки навіть у воєнний час залишаються осередками інтелектуальної свободи та громадянської активності, провідниками національних ідей та європейських цінностей, просторами просвітництва і толерантності, культури, науки й освіти», – зазначили в бібліотеці.

  Торік бібліотеки Кам’янського провели майже тисячу культурно-просвітницьких заходів Торік бібліотеки Кам’янського провели майже тисячу культурно-просвітницьких заходів Торік бібліотеки Кам’янського провели майже тисячу культурно-просвітницьких заходів Торік бібліотеки Кам’янського провели майже тисячу культурно-просвітницьких заходів Торік бібліотеки Кам’янського провели майже тисячу культурно-просвітницьких заходів Торік бібліотеки Кам’янського провели майже тисячу культурно-просвітницьких заходів

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  У Лівобережній школі мистецтв Кам’янського лунали «Мелодії весни»

  17 квітня у Лівобережній школі мистецтв пройшов яскравий звітний концерт «Мелодії весни», який завжди є...

  Із 20 квітня вразливі групи кам’янчан зможуть відвідувати театр за одну гривню

  20 квітня в Академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки розпочинається реалізація проєкту «Театр для вразливих...

  Хорові колективи Кам’янського музичного коледжу виступили в костелі Дніпра

  14 квітня у Дніпрі в римо-католицькій парафії Святого Йосипа лунала чудова хорова музика. Вперше творчі...

  Культурна афіша Кам’янського з 17 по 24 квітня

  Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 17 по 24 квітня Академічний музично-драматичний театр ім....

  Музей Кам’янського поповнився артефактом з історичного району міста

  Нові Плани – ця назва пов’язана із забудовою Кам’янського, що відбувалася на початку ХХ століття...