Три новорічні вистави готує театр Кам’янського для юних глядачів

10 Листопада, 2023

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки готується до Різдва і Нового року. Три новорічні вистави на трьох сценах зможе побачити малеча у передсвяткові та святкові дні.

Найменших глядачів запросить Театр ляльок на Малій сцені, де 24 грудня відбудеться прем’єра лялькової вистави «Здрастуй, Сонечко!».

На Новій сцені 16 і 30 грудня пройдуть покази чарівної історії для дітей і дорослих «Спляча красуня» за мотивами відомої казки Шарля Перро.

На Основній сцені 23 грудня відбудеться показ ще однієї чудової новорічної вистави для дітей – «Снігова королева» за відомим твором Ганса Христіана Андерсена, мабуть, найулюбленішою з усіх «зимових» казок.

На вказані дати вже відкрито продаж квитків на сайті театру і в касі.

Також театр приймає колективні заявки від підприємств на відвідування цих вистав за обраними датами та часом за телефонами: (098) 004 53 85, (067) 226 72 72.

Квитки онлайн:

https://teatr-kam.com/ 

kamianske.kontramarka.ua/uk 

kamenskoe.internet-bilet.ua/uk 

Телефон каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за телефоном: (067) 638 14 09

Три новорічні вистави готує театр Кам’янського для юних глядачів Три новорічні вистави готує театр Кам’янського для юних глядачів Три новорічні вистави готує театр Кам’янського для юних глядачів

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram