+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

П’ятниця, 20 Травня 2022 05:05:37
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

У Кам’янському пройшов фестиваль «Різдвяна зірка»

27 Грудня, 2021

Щорічно у Кам’янському, за підтримки міського голови Андрія Білоусова, проходить загальноміський фестиваль виконавців колядок та щедрівок «Різдвяна зірка». У 2020 році подібний конкурс, через карантин, проходив онлайн. Цього року, зібралися у приміщенні мистецької школи № 1.

Співали і танцювали на сцені близько 200 учасників. Це учні мистецьких шкіл, аматори сцени та учнівська молодь. Вони приготували справжні театралізовані номери. Звучали як відомі колядки та щедрівки, так і менш популярні. Кожен номер був яскравим і автентичним. За участь у фестивалі учасники нагородили дипломами учасника та заохочувальними подарунками.

 

Фестиваль

 

Фестиваль

 

Фестиваль

 

Фестиваль

 

Для довідки: Колядки співали на честь язичницького Бога Коляди та з появою християнства. Таким чином, вітали з народження Сина Божого. зустріти колядника можна саме у Святвечір.

А от щедрівки співають вже напередодні Старого Нового року – 13 січня. Співами господарям бажають доброго здоров’я, добробуту і злагоди в родині. І, аби це все втілилося, господар обов’язково мав дати гостинця щедрувальникам. Нижче наводимо одну з найпопулярніших щедрівок:

Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров’я.
А пан, як господар.
Господиня, як калина.
А діточки, як квіточки.
Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров’я!

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин