• UA
 • RU
 • У Кам’янському відбувся творчий захід «Посиденьки»

  14 Липня, 2023

  13 червня за підтримки міського голови Андрія Білоусова та партії «Бджола» в Музеї історії міста пройшли традиційні «посиденьки» – музичний фольклорний захід для людей похилого віку.

  Липневі «посиденьки» відбулися під гаслом «Все буде Україна!» і були присвячені Дню Державності. Учасниками стали музичні аматорські гурти «Джерело», «Матіола», «Мальва», «Журавка». Вони подарували глядачам авторські вірші, танці та гуморески, українські народні та патріотичні пісні, а в холі музею пройшла виставка-продаж картин міських художників на допомогу ЗСУ.

  «Народна творчість – колиска і невичерпне джерело української культури. Саме звідти народилися пісні, самобутні вікові традиції, які завжди допомагали українцям пережити складні часи та негаразди. Кам’янське і Дніпропетровщина сягають корінням глибоких культурних, мистецьких, художніх традицій. Сьогодні наше культурне надбання живе в кам’янчанах, самодіяльних колективах, які є справжньою душею українського народу та країни. Незважаючи на війну, ми залишаємось поетичними, співочими та творчими. А головне – незламними!» – зазначив міський голова Андрій Білоусов.

  Мер подякував творчим колективам за патріотичні виступи та вручив подарунок музею від «Бджоли» – сучасну акустичну систему.

  У Кам’янському відбувся творчий захід «Посиденьки» У Кам’янському відбувся творчий захід «Посиденьки» У Кам’янському відбувся творчий захід «Посиденьки» У Кам’янському відбувся творчий захід «Посиденьки» У Кам’янському відбувся творчий захід «Посиденьки» У Кам’янському відбувся творчий захід «Посиденьки» У Кам’янському відбувся творчий захід «Посиденьки» У Кам’янському відбувся творчий захід «Посиденьки»

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  У музеї Кам’янського відкриється виставка художниці Алли Михальчук

  20 червня Музей історії міста Кам’янське запрошує на відкриття персональної виставки відомої художниці, лауреатки міського...

  «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі....

  Сьогодні в Музеї історії міста міський голова Андрій Білоусов вручив нагороди та подарунки лауреатам XVII регіонального конкурсу дитячої творчості «Козак Мамай та його пісня»

  Цього року до конкурсу долучилися 248 учасників з Кам’янського, Кривого Рогу та Петриківки. Загалом на...

  Театральне закулісся: актори Кам’янського на репетиції нової комедії

  У Академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки триває робота над новою виставою «Брехуха» за п’єсою...

  Адаптація до нових умов життя: в музеї Кам’янського покажуть історії переселенців у портретах

  14 червня о 16 годині у музеї історії нашого міста відбудеться відкриття виставки «Портрети Маріуполя:...