Із початку року від COVID-19 померли 170 кам’янчан

10 Серпня, 2021

У серпні ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Кам’янському відчутно гіршає. Протягом липня у місті зареєстровано 18 випадків захворювання, а вже за 10 діб серпня – 20 випадків.

Про це повідомила лікар-епідеміолог відділення організації епідеміологічних досліджень відокремленого структурного підрозділу «Кам’янський районний відділ ДУ «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Юлія Пасько.

За даними епідеміологічного моніторингу, в Кам’янському з початку 2021 року зареєстровано 4773 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. 97,3 % хворих – доросле населення. У 2021 році від COVID-19 померли вже 170 кам’янчан.

Наразі в Україні, та на Дніпропетровщині зокрема, офіційно підтверджено 143 випадки інфікування штамом «Delta».

Загальні заходи профілактики:

– дотримуватись дистанції;

– провітрювати приміщення та проводити вологі прибирання із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях;

– регулярно обробляти руки спиртовмісним засобом та/або мити їх з милом;

– при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидати серветку в контейнер для сміття і обробляти руки спиртовмісним антисептиком або мити їх водою з милом;

– користуватися одноразовими масками за необхідності, міняти їх, як тільки вони стануть вологими чи забрудняться.

Вакцинація – це ефективний спосіб захистити себе від COVID-19 та тяжких наслідків цієї хвороби.

Якщо Ви вирішили отримати щеплення, зверніться до свого сімейного лікаря або у центр вакцинації за адресою: просп. Свободи, буд. 36 (територіальний центр соціального обслуговування Заводського району) з 8.00 до 14.00 щоденно, в тому числі й у вихідні дні (телефон для довідок: 068-481-34-87).

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram