• UA
 • RU
 • Актуальні вакансії від Кам’янської філії обласного центру зайнятості

  24 Квітня, 2024

  До уваги шукачів роботи: Кам’янська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості повідомляє про найбільш актуальні на сьогодні вакансії.

  По детальнішу інформацію звертайтеся за адресою: вулиця Медична, 6. Тел. (068) 684-03-62.

  Назва вакансії Розмір заробітної плати, грн Коментар
  1 Кухар 13000 Приготування їжі, класичне меню.
  2 Диспетчер 10000 Систематизація даних, необхідних для оперативно-календарного планування та складання встановленої звітності про хід виконання виробничої програми; формування, видача оперативних завдань та доповнення до них та контроль їх виконання; проведення аналізу та оцінки виробничої діяльності цехів, виконання плану виробництва за обсягом номенклатури, рівноцінності випуску ритмічності виробництва, виявлення внутрішньовиробничих резервів.
  3 Керуючий підприємством харчування 10000 Начальник їдальні відділу інтендантського та господарського забезпечення. Складає розкладку меню, організовує роботу підлеглих, відповідає за санітарний стан їдальні.
  4 Інженер з метрології 14630 Здійснює контроль за вузлами обліку природного газу. Кооординує метрологічний супровід робіт, пов’язаних з приладовим обліком газу. Робота з програмним комплексом та паперовими носіями.
  5 Фельдшер ветеринарної медицини 17300 Надання ветеринарної допомоги бездоглядним тваринам; проведення медичних процедур.

   

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити