Кам’янське відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній

26 Жовтня, 2023

Про це 26 жовтня повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«Сьогодні особливий день в житті міста – до Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, а також архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон та багато інших священнослужителів єпархії.

Кам’янське бере активну участь у розбудові Православної Церкви України. Маємо чітку мету – побудувати перший в місті сучасний храм ПЦУ поруч з будівлею Козацької Церкви Святої Покрови (колишній дитячий садочок), а саму будівлю перетворити на духовно-соціальний центр для релігійної громади.

Наразі головне питання ми вирішили – передав настоятелю Козацької Церкви отцю Феодосію свідоцтво, яке підтверджує передачу будівлі колишнього дитсадка у власність церковній громаді.

Ознайомив Блаженнійшого Митрополита Епіфанія з проєктними пропозиціями майбутнього храму та духовного центру. З травня наступного року плануємо розпочати будівництво. Отримав від Предстоятеля благословення на добру справу та почесну нагороду – Орден святого Юрія Переможця.

Також разом відвідали захисників, які проходять лікування в нашому Центрі реабілітації для військових, побудованому за підтримки голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. Блаженнійший Митрополит Епіфаній провів обряд освячення медичного закладу, висловив вдячність воїнам та лікарям, які допомагають військовим відновлювати фізичне та психологічне здоров’я.

Все буде Україна!» – розповів міський голова.

До Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній До Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній До Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній До Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній До Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній До Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній До Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній До Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити