• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Кам’янчанка стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з боксу

    Із 22 по 28 червня у Рівному проходить Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта), присвячений бійцям СБУ. У змаганнях беруть участь понад 200 найсильніших спортсменів із різних регіонів країни.

    Бронзовою призеркою чемпіонату в своїй ваговій категорії (+80 кг) стала тренерка боксерського клубу "Мамай" із Кам’янського Вікторія Щербина.

    Її перший бій мав відбутися з тернополянкою Каріною Айрапетян, проте суперниця через травму не вийшла на поєдинок. У другому, півфінальному бою кам’янчанка зійшлася з киянкою Марією Ловчинською – лідеркою у цій ваговій категорії з еліти. Поступившись їй, Вікторія Щербина посіла почесне третє місце на чемпіонаті.

    Раніше ми повідомляли:

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram