Кам’янчанин став призером чемпіонату світу з армрестлінгу

Цими днями у столиці Республіка Молдова місті Кишинів триває чемпіонат світу з армрестлінгу та пара-армрестлінгу, який зібрав понад 1500 учасників з 60-ти країн. На цих престижних змаганнях виступає і представник з Кам’янського Євген Григір. Сьогодні надійшла приємна новина – параспортсмен зумів вибороти бронзову медаль у турнірі на праву руку у ваговій категорії 80 кг, виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу.

Кам’янчанин став призером чемпіонату світу з армрестлінгу / Фото: Віталій Попруга

Це вже не перший міжнародний успіх відомого атлета. Нагадаємо, що у травні Євген Григір разом із своїми тренерами Едуардом Аноткіним та Дмитром Сорокою виборював медалі чемпіонату Європи. Непоганим був для нього і минулорічний сезон, коли спортсмен підіймався на п’єдестал чемпіонату України.