Каратисти з Кам’янського гідно виступили на Кубку Дніпропетровської області
14 грудня 2024 року у Кривому Розі пройшов Кубок Дніпропетровської області з традиційного карате, який зібрав багато спортсменів з різних міст області.
У цих змаганнях взяли участь як досвідчені бійці, так і молоді спортсмени, які тільки починають свій Шлях у бойових мистецтвах. Проте всі спортсмени продемонстрували на татамі справжній дух традиційного карате.
Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук інструктор з бойових мистецтв, вчитель з фізичної культури КЗ "Ліцей №44" Костянтин Радченко, гідно на цих змаганнях виступили спортсмени СК “Заншин”, який входить до складу Кам’янської федерації традиційного карате.

Зокрема Єгор Бублій зайняв 1-ше місце у розділі "Ката" та 2-ге місце у розділі "Джу-іппон куміте", а Тимофій Бублій отримав бронзову нагороду у "Ката".
