+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.321

Вівторок, 21 Березня 2023 12:03:07
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.321

новини на пульсі:

Метінвест передав сотню мобільних укриттів захисникам України

03 Лютого, 2023

Компанія доставила на фронт уже сотню спеціальних капсул. Збірні споруди діаметром 2 метри та довжиною 6 метрів виготовляють на підприємствах Метінвесту. Більшість з них захищають оборонців на ділянках фронту, де йдуть найзапекліші бої, зокрема під Бахмутом.

Серед найбільш затребуваних для оборонців засобів захисту – безпекові модулі, які дозволяють оперативно облаштувати мобільні укриття на передових позиціях. В компанії повідомляють, що модульні укриття – це захисні споруди, призначені не тільки для зміцнення окопу, а й для додаткового захисту воїнів. Конструкції з хвилястої сталі завтовшки від 2 мм доопрацювали українські військові з допомогою інженерів-металургів. На виробництво одного укриття необхідно майже 2 тонни сталі Метінвесту. Отже, сто укриттів – це майже 200 тонн металу, який перетворюється на справжню броню під землею. Копітка й така необхідна робота над одним укриттям триває 165 людиногодин.

Порівняно з дерев’яними бліндажами вони мають низку переваг, як-от мобільність і багатофункціональність. Після занурення металевої капсули на півтора метра під землю, вона може витримати удар 152-міліметрових артилерійських снарядів. Усередині кожного укриття можуть розміститися шість бійців. Окрім того, тут обладнано спеціальні відсіки для зберігання амуніції та військового приладдя, встановлено буржуйку, що дає змогу зігрітися, розігріти їжу й висушити одяг. Кожне укриття обладнане вентиляцією і додатковим виходом.

Географія розміщення капсул досить широка: вони надійно бережуть життя бійців в Авдіївці, Покровську, на Запоріжжі й Житомирщині. А днями, у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова, Метінвест передав оборонцям соте за рахунком укриття, котре рятуватиме життя наших воїнів під Бахмутом.

Джерело: Метінвест передав сотню мобільних укриттів захисникам України (metinvest.media)

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин