• UA
 • RU
 • Напередодні Дня Збройних сил України каметсталевці передали допомогу захисникам

  06 Грудня, 2023

  Сталева родина Каметсталі продовжує підтримувати наших захисників. Напередодні Дня Збройних сил України і Міжнародного дня волонтера співробітники комбінату вчергове передали воїнам гуманітарну допомогу відповідно до їхніх нагальних потреб.

  Протизастудні чаї, теплі зимові шкарпетки, солодощі, чай та кава були зібрані працівниками різних структурних підрозділів в управлінні внутрішніх комунікацій підприємства і доправлені у волонтерський хаб для подальшої передачі військовослужбовцям. Це найменше, чим ми можемо віддячити за їхній героїзм, надзвичайну стійкість і мужність заради нашого життя і свободи.

  Сьогодні у лавах Збройних сил на захисті України знаходяться понад 700 каметсталевців. Підприємство підтримує їх та їхні сім’ї, у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова забезпечує бронежилетами та іншим захисним обмундируванням.

  Напередодні Дня Збройних сил України каметсталевці передали допомогу захисникам

  Ті наші колеги, які повернулися на Каметсталь після демобілізації, приступили до праці у металургійних та коксохімічних підрозділах і провадять волонтерську діяльність. Саме завдяки їхнім активним зв’язкам із побратимами у військових частинах та волонтерськими хабами співробітники мають можливість дізнаватися про нагальні потреби воїнів і об’єднаними зусиллями підтримувати їх допомогою.

  Напередодні Дня Збройних сил України каметсталевці передали допомогу захисникам

  – Щиро дякуємо за допомогу для наших захисників. Вона буде розподілена, насамперед, між військовими Кам’янської територіальної оборони, де несуть службу в тому числі і співробітники Каметсталі, і 98-ї бригади. Також хлопці, котрі заїжджають до нас з різних бригад, будуть отримувати цю допомогу. Вони завжди вдячні за смаколики, бо в тих умовах кожному захиснику потрібні солодощі. І найголовніше у таку холодну пору року – це протизастудні чаї. Ваша допомога збереже здоров’я тих, хто береже наше життя, – зазначив керівник волонтерського хабу «Покрова».

  Сталева родина Каметсталі щиро вітає усіх захисників, усіх військовослужбовців із Днем Збройних сил України. Ви – наші герої, ви стоїте на захисті наших світанків, нашої щоденної праці для підтримки економіки країни, наших вечорів поряд із дітьми. Ми чекаємо на ваше повернення і бажаємо вам незламної витримки, внутрішньої стійкості і міцного здоров’я.

   

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Цієї ночі в Кам’янському минулося без надзвичайних подій

  Про ситуацію в місті станом на ранок 16 квітня повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов....

  Кам’янський міський голова привітав вогнеборців із професійним святом

  У ранковому зверненні в середу, 17 квітня, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов повідомив про ситуацію...

  16 квітня відбулося відкриття першого в області центру життєстійкості «Місце сили. Камʼянське»

  Цент створено в межах проєкту EU4Recovery за підтримки Європейського Союзу та міжнародних партнерів. Це простір,...

  Уночі в Кам’янському минулося без надзвичайних подій

  Про ситуацію в місті та області станом на ранок 18 квітня повідомив Кам’янський міський голова...

   “Спортивними бути модно” у Кам’янському

  19 квітня, у камʼянському ліцеї № 19 відбулися естафети “Спортивними бути модно” серед учнів 5,...