Органи самоорганізації населення Камʼянського активно долучаються до благоустрою міста й допомагають захисникам
Незважаючи на літню спеку, органи самоорганізації населення разом з мешканцями продовжують активну роботу із впорядкування прибудинкових територій. Про це розповіли в Кам’янській міській раді.
Представники органів самоорганізації населення – квартальні комітети № 4 (Алла Біленко), № 11 (Ольга Ворона), комітет мікрорайону № 7 (Ганна Бичкова) Південного району, № 11 (Юлія Євтєєва) Заводського району, комітети 1-го (Ірина Шевелєва) та 4-го (Тетяна Новікова) мікрорайонів Лівобережжя – задля створення затишку організували та провели толоки:
- прибрали сміття, пофарбували елементи дитячого майданчика по вул. Лінійній, 5;
- прибрали прибудинкову територію по 5-му Нагірному провулку, 16, покосили траву на прибудинковій території по 5-му Нагірному провулку, 15;
- провели покіс трави на покинутих ділянках по вул. Ярослава Мудрого, 9, 11, вул. Авдіївській, 1, 5;
- прибрали територію дитячого майданчика по вул. Колеусівській, 7, пофарбували елементи майданчика, встановили пісочницю;
- організували покіс трави по провулку Набережному;
- пофарбували елементи дитячого майданчика, лавочки по вул. Харківській, 17, 21, 23;
- привели до ладу вхідну групу 3-го під’їзду по вул. Харківській, 39;
- пофарбували лавочки, елементи прибудинкової території будинку по бульвару Героїв, 11.
Ще один напрям діяльності органів самоорганізації населення – підтримка українських захисників.
Завдяки спільним зусиллям керівника комітету мікрорайону "Черемушки" Сергія Плужнікова, майстринь "Швейної роти" вдається оперативно реагувати на потреби військових та надавати їм необхідну допомогу: подушки, матраци, килимки, рушники, нижню білизну тощо.
За ініціативою представника волонтерської спілки "Доброта" Єршової К. Б., під керівництвом комітету мікрорайону "Центр" Заводського району Олени Близнюкової, до "Міської лікарні швидкої медичної допомоги" передали 120 подушок та від керівника квартального комітету № 3 Південного району Лариси Санковської – посуд до харчового блоку для захисників, які перебувають на лікуванні.
У відділі з питань діяльності органів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради висловили щиру вдячність усім небайдужим мешканцям, керівникам ОСН за проведені заходи з благоустрою та допомогу військовим.