• UA
 • RU
 • Пішов з життя Альбертас Роже – видатний діяч культури Кам’янського

  16 Квітня, 2024

  Кам’янське зазнало сумної втрати. Пішов з життя Роже Альбертас Юозович – щира, порядна, чесна, світла людина, яка всю себе віддала мистецтву, творчості та вихованню талановитих учнів. Про це сповістили в управлінні культури міської ради.

  «Культурна спільнота Кам’янської міської територіальної громади сумує з приводу непоправної втрати і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного. Світлий, добрий спомин про Альбертаса  Юозовича хай назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав, любив і шанував», – зазначили в управлінні.

  Щирі співчуття з приводу втрати висловили і в Мистецькій школі №2. Адміністрація та колектив нагадали, що Альбертас Роже очолював заклад з 1998 по 2019 рік, а також був викладачем з музичної літератури та класу сольного співу. Багато його випускників стали студентами музичного коледжу, а потім і вищих навчальних закладів країни. Він тісно підтримував творчі стосунки зі своїми учнями, був видатним діячем творчого життя міста та області.

  Альбертас Роже став засновником багатьох творчих проектів, фестивалю-конкурсу литовсько-української музики, низки концертів у римо-католицькому костьолі Святого Миколая в Кам’янському.

  «Ми висловлюємо глибоке співчуття родині та друзям. Він залишиться в нашій пам’яті як творча людина та професіонал своєї справи. Нехай земля йому буде пухом», – наголосили колеги покійного.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Кам’янський міський голова повідомив про ситуацію в місті та області

  Про ситуацію в місті та області станом на ранок 18 червня інформував Кам’янський міський голова...

  Юних кам’янчан запрошують у табір «Енергія твого майбутнього»

  Підлітків і молодь Кам’янського запрошують взяти участь у таборі «Енергія твого майбутнього», який проходитиме з...

  Органи cамоорганізації населення Кам’янського допомагають українським захисникам

  Майже з перших днів повномасштабного вторгнення органи самоорганізації населення міста долучаються до допомоги ЗСУ. Про...

  Кам’янчанка отримала почесну відзнаку на міжнародній олімпіаді у США

  Вихованці Малої Акалемії Наук України перемогли на GENIUS Olympiad! З 10 по 14 червня у...

  Кам’янчан запрошують на спортивно-патріотичний захід «Спорт за Перемогу»

  Усіх прихильників здорового способу життя запрошують взяти участь у спортивно-патріотичному заході «Спорт за Перемогу», який...