• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Судитимуть ворожу агентку за підготовку теракту в Кам’янькому

    Як ми писали раніше, на початку квітня співробітники СБУ затримала агентку рф, яка планувала скоїти теракт в людному місці місті Кам’янське на Дніпропетровщині.

    Наразі за процесуального керівництва Криворізької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно вказаної жінки за підготовку до теракту (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 КК України).

    Слідчі зібрали докази, що підозрювана через месенджер Telegram встановила контакт із представниками ворожих спецслужбам та за їхні кошти орендувала квартиру, де виготовила саморобний вибуховий пристрій, який панувала передати або сховати його для здійснення теракту.

    Під час обшуку вилучено мобільні телефони з листуванням із замовником, компоненти вибухівки та докази підпалу релейної шафи. Жінку взяли під варту без права застави.

    Завдяки своєчасним діям правоохоронців теракт вдалося попередити. Якщо вина жінки буде доказана у суді, їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram