У Кам’янському обговорили нагальні потреби учасників бойових дій та членів родин загиблих

06 Листопада, 2023

Міський голова Андрій Білоусов зустрівся з керівниками громадських організацій, які опікуються учасниками бойових дій та членами сімей загиблих захисників – «Патріот-2015» та «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське».

Обговорили питання матеріального забезпечення військових, придбання необхідного обладнання, надання медичних чи реабілітаційних послуг, а також вирішення інших побутових та соціальних потреб.

Окремо зупинилися на фінансуванні та продовженні міської програми, яка передбачає щомісячні та одноразові щорічні виплати матеріальної допомоги, пільги, ремонт житла тощо.

«Відкритий діалог дає гарні результати. Міська влада не може вирішити всі питання одразу, але ми розуміємо, від яких рішень буде найбільша користь. Зробимо все можливе, тут і зараз, для того, щоб допомогти захисникам, які повернулися з фронту, та рідним полеглих Героїв, яких об’єднало спільне горе, – підсумував Андрій Білоусов. – Разом вистоїмо та переможемо!»

У Кам’янському обговорили нагальні потреби учасників бойових дій і родин загиблих У Кам’янському обговорили нагальні потреби учасників бойових дій і родин загиблих У Кам’янському обговорили нагальні потреби учасників бойових дій і родин загиблих У Кам’янському обговорили нагальні потреби учасників бойових дій і родин загиблих У Кам’янському обговорили нагальні потреби учасників бойових дій і родин загиблих У Кам’янському обговорили нагальні потреби учасників бойових дій і родин загиблих

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram