У Кам’янському реалізовують національну програму безоплатних медичних чекапів
На запрошення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад" представники Управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради взяли участь у масштабній онлайн-зустрічі. Захід було присвячено практичним аспектам реалізації національної програми "Скринінг здоров’я 40+".
Під час онлайн-зустрічі обговорювалися:
- практичні механізми проведення профілактичних медичних обстежень;
- успішні кейси взаємодії органів місцевого самоврядування та закладів охорони здоров’я;
- шляхи підвищення обізнаності населення щодо важливості раннього виявлення захворювань.

Для Кам’янської громади питання профілактики та своєчасної діагностики є одним із ключових напрямів роботи. Адже саме раннє виявлення хвороб значно підвищує ефективність лікування, запобігає ускладненням та зберігає якість і тривалість життя людей.
"Ми щиро дякуємо Кам’янській районній раді за запрошення до участі у заході та постійну підтримку ініціатив, спрямованих на збереження здоров’я мешканців нашого району. Переконані, що лише спільними зусиллями органів влади, громади та медичної спільноти можна досягти високих результатів у сфері громадського здоров’я", – зазначили в управлінні.
Детальніше про те, де пройти скринінг у Кам’янському, – за посиланням.