У Кам’янському створено «Волонтерську Раду»

01 Вересня, 2023

У Кам’янському створено консультативно-дорадчий та постійний орган «Волонтерська Рада». Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

«Україна бореться за свою свободу і незалежність. Волонтерська діяльність увійшла в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства.

Міська влада, в межах програми «Ми Разом», постійно підтримує волонтерів та благодійні організації міста. Однак сьогодні ситуація вимагає ще більш плідної взаємодії та координації. І заради цього ми створили «Волонтерську Раду» – консультативно-дорадчий та постійний орган при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради.

Основна мета – зробити волонтерський рух міста об’єднаним та ще більш потужним, сприяти його розвитку, налагодити тісну взаємодію та не втрачати жодної можливості для допомоги Збройним Силам України, соціально незахищеним верствам населення та людям, для яких Кам’янське стало другим домом.

Дякую всім головам найбільш потужних благодійних фондів та організацій міста, які підтримали ініціативу та долучилися до «Волонтерської Ради». За потреби її склад може бути розширено.

Разом – Переможемо!» – зазначив міський голова.

У Кам’янському створено «Волонтерську Раду» У Кам’янському створено «Волонтерську Раду» У Кам’янському створено «Волонтерську Раду» У Кам’янському створено «Волонтерську Раду» У Кам’янському створено «Волонтерську Раду» У Кам’янському створено «Волонтерську Раду» У Кам’янському створено «Волонтерську Раду» У Кам’янському створено «Волонтерську Раду»

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Поліцейські Кам’янського дарували новорічний настрій малечі

У Ліцеї №5 для учнів, які є внутрішньо переміщеними особами, працівники поліції провели цікавий захід....

У Кам’янському пройшов V фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяна зірка»

22 грудня на базі Мистецької школи №1 відбувся V фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяна зірка»....

18 грудня до Кам’янського завітала Марія Єфросініна

Марія – відома телеведуча та амбасадор всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді...

Як зберегти продукти у холодильнику в ідеальному стані? ТОП-5 дієвих порад!

Холодильник – особливе місце у кожному домі. І не менш важливо те, як у ньому...

Актуальні вакансії від Кам’янської філії обласного центру зайнятості

До уваги шукачів роботи: Кам’янська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості повідомляє про найбільш актуальні на...