• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    У Кам’янському видовищним фіналом завершився футзальний сезон

    4 квітня в СК "Прометей" відбувся фінальний матч "Кубку закриття футзального сезону" 2025–2026 років Ліги "Б" між командами ФК "Альянс" та ФК "Синь" – срібним та бронзовим призерами чемпіонату Кам’янського з футзалу серед команд виробничих підприємств та аматорських колективів цього сезону.

    Як розповіли в Федерації футболу міста Кам’янське, зустріч стала одним з найбільш видовищних фіналів за останні роки. "Альянс" постійно вів у рахунку, а "Синь" наздоганяла. Основний час матчу закінчився з рахунком 3:3, а у серії пенальті з рахунком 4:2 перемогу святкувала команда "Альянс".

    У Кам’янському урочисто закрили футзальний сезон

    Від голови Федерації футболу міста Едуарда Коряка та його заступника Ігоря Ігнатенка команди отримали медалі, а капітан "Альянсу" Данило Сіренков – золотий кубок. Кращим гравцем матчу визнаний Руслан Шашло з команди "Синь".

    "Дякуємо гравцям і керівникам команд Ліги "Б" за яскравий сезон. Попереду новий футбольний сезон. Віримо в Україну і ЗСУ!" – підсумували у федерації.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram