У Кам’янському відбудуться Дні сталої енергії

10 Вересня, 2021 |

Із 25 по 29 жовтня у Кам’янському пройдуть загальноміські Дні сталої енергії. Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Білоусов, повідомили в міській раді.

Кам’янське є підписантом Європейської ініціативи «Угода мерів», учасники якої добровільно зобов’язуються підвищувати енергоефективність, нарощувати використання відновлюваних джерел енергії на своїх територіях та скорочувати викиди СО2.

Одне з Положень Угоди мерів – організація Днів сталої енергії.  У Кам’янському такі заходи проводяться кожної осені, починаючи з 2015 року. Цього року через пандемію Сovid-2019 вони проходять частково в онлайн-форматі. Для містян підготували низку цікавих заходів на енергоефективну тематику, розрахованих на різні вікові категорії, зокрема дітей і молодь.

Серед заходів – конкурс дитячого малюнку «Енергозбереження – крок до майбутнього», конкурс власних історій успіху «Енергозбереження – почни з себе!», фотоконкурс «Енергозбереження – з мрії в реальність». Щодня на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» у Facebook охочі зможуть взяти участь у вікторині-грі «Споживай енергію розумно».

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Які квіти дарувати в липні: ТОП-3 сезонні квітки

Літо – це сезон найяскравіших та найгарніших квітів. Серед всіх екзотичних сортів у квіткових магазинах...

“Бджола” бере активну участь у волонтерському русі міста

Активісти ГО “Бджола” у “Волонтерському центрі” опановували навички плетіння спеціальних захисних аксесуарів для військових, а...

Українську бойову систему вперше сертифіковано за стандартами НАТО

Бойова система DELTA успішно пройшла перевірку інформаційної безпеки, підтвердивши відповідність її комплексної системи захисту інформації...

У Кам’янському мітингувальники перекрили дорогу

У Кам’янському о 8:30 ранку 19 липня на перетині проспектів Відродження (колишня Аношкіна) і Шевченка...

15 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

15 липня в Україні День миротворців. Віряни вшановують пам’ять великого князя Володимира. Іменини святкують Василь...