• UA
 • RU
 • У Кам’янському відбулося засідання оперативного штабу в зв’язку з погіршенням погоди

  08 Січня, 2024

  У зв’язку з погіршенням погодних умов та значним зниженням температури Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів засідання оперативного штабу щодо вжиття всіх необхідних заходів з метою забезпечення повноцінної життєдіяльності міста.

  На нараді були присутні керівники всіх комунальних підприємств та служб, представники ДСНС, тепло-, водо- та енергопостачальних компаній.

  Як зазначив міський голова за підсумками засідання, між службами налагоджено повну взаємодію та зв’язок. Узгоджено план дій у разі можливого загострення ситуації.

  Організовано чергування 11 аварійних бригад, є необхідна кількість піщано-сольової суміші та спецтехніки для розчистки доріг, в першу чергу тих, по яких рухається громадський транспорт, а також тротуарів. Розчищаються від снігу під’їзні дороги до житлових будинків для проїзду машин швидкої допомоги та іншого транспорту.

  Всі трамвайні та автобусні маршрути в повному складі працюють за звичайним розкладом. 25 пунктів незламності забезпечені запасом паливно-мастильних матеріалів, питною та технічною водою, обігрівачами, медикаментами та іншими необхідними засобами.

  КП «Аульський водовід», ДТЕК «Дніпровські електромережі», АТ «Дніпровська ТЕЦ», модульні котельні та інші працюють у штатному режимі та забезпечують послуги населенню.

  «Працюємо злагоджено, до можливих викликів – готові», – зазначив Андрій Білоусов.

  У Кам’янському відбулося засідання оперативного штабу в зв’язку з погіршенням погоди У Кам’янському відбулося засідання оперативного штабу в зв’язку з погіршенням погоди У Кам’янському відбулося засідання оперативного штабу в зв’язку з погіршенням погоди У Кам’янському відбулося засідання оперативного штабу в зв’язку з погіршенням погоди У Кам’янському відбулося засідання оперативного штабу в зв’язку з погіршенням погоди У Кам’янському відбулося засідання оперативного штабу в зв’язку з погіршенням погоди У Кам’янському відбулося засідання оперативного штабу в зв’язку з погіршенням погоди У Кам’янському відбулося засідання оперативного штабу в зв’язку з погіршенням погоди

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  5 закладів освіти Кам’янського здобули медалі на П’ятнадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

  Загалом в ній брали участь 400 представників із 20 регіонів України, а також Польщі, Литви,...

  Кам’янські каратисти – переможці та призери Чемпіонату України

  14 квітня у м. Дніпро відбувся Відкритий Чемпіонат України з кіокушин-карате. “Олімпійський дім” прийняв спортсменів...

  Нагородження переможців конкурсу малюнків “Кам’янське майбутнього”

  Активісти ГО “Бджола” долучилися до нагородження талановитих дітей з Кам’янського, які брали участь у творчому...

  «Стиль життя» святкує 15-річчя з дня заснування

  Завдяки Збройним Силам України в нашому місті вирує творче та культурне життя. Діти Камʼянського дуже...

  Актуальні вакансії від Кам’янської філії обласного центру зайнятості

  До уваги шукачів роботи: Кам’янська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості повідомляє про найбільш актуальні на...