• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Звернення Андрія Білоусова до Дня вшанування захисників Донецького аеропорту

    20 січня в Україні згадують легендарну оборону, що стала уособленням незламної сили духу нашого народу. З нагоди Дня пам’яті "Кіборгів" міський голова Кам’янського Андрій Білоусов звернувся до мешканців громади:

    "Сьогодні Україна вшановує воїнів, які боронили Донецький аеропорт. 242 дні оборони ДАП стали прикладом виняткової стійкості, бойового братерства та самопожертви. Саме тоді українських воїнів назвали “Кіборгами” — за здатність утримувати позиції в умовах, які вважалися неможливими.

    Війна триває. І сьогодні подвиг Кіборгів продовжується на всій лінії фронту — у щоденній службі військових, добровольців, медиків, рятувальників. Ми пам’ятаємо полеглих і дякуємо кожному, хто нині боронить Україну.

    Міська громада підтримує Збройні Сили України та працює для зміцнення тилу, допомоги військовим і родинам захисників. Це наш спільний обов’язок.

    Слава Україні та її Героям!"

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram