• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Кам’янчан закликають не довіряти підозрілим акаунтам у соцмережах

    Шахраї продовжують шукати нові шляхи, аби обвести навколо пальця українців і виманити гроші. Одна зі схем аферистів — фейкові сторінки в соціальних мережах, на яких вони розміщують оголошення про терміновий збір коштів. Про це нагадали в Патрульній поліції Дніпропетровської області.

    Зловмисники подають це під виглядом нібито благодійної допомоги хворим людям. Їхні фотографії шахраї знаходять в Інтернеті, після чого копіюють на свої сторінки та вказують під ними свої банківські реквізити. Зрозуміло, що після збору необхідної суми кошти вони залишають собі.

    Мешканців закликають бути уважними, довіряти лише офіційним джерелам та не надсилати гроші підозрілим особам, перевіряти гіперпосилання та наповнення сторінок на відповідність офіційним даним. А у разі виявлення фактів інтернет-шахрайства – звертатися до найближчого відділку поліції або телефонувати за номером 102.

    Раніше ми повідомляли:

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити