На Дніпропетровщині за добу вогнеборці ліквідували 17 пожеж в екосистемах

18 Серпня, 2023

Через спеку, особливо у вітряну погоду, значно зростає загроза виникнення займань в екосистемах. На жаль, не всі люди дослухаються до порад рятувальників та продовжують палити суху рослинність, завдаючи непоправної шкоди природі.

Зокрема, протягом доби 17 серпня вогнеборці Дніпропетровщини 17 разів залучались до гасіння пожеж на відкритих територіях.

Вони ліквідували 14 займань сухої рослинності та 3 пожежі, де горіло сміття. Вогонь встиг знищити понад 12 га наземних екосистем.

«Шановні громадяни!

Не ігноруйте слів рятувальників! Не підпалюйте суху рослинність та не кидайте на землю незагашені недопалки. Будьте уважними та відповідальними! При перших ознаках виникнення пожежі не гайте часу та одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

Давайте разом берегти екосистеми від вогню!» – закликають у Головному управлінні ДСНС України в Дніпропетровській області.

На Дніпропетровщині за добу вогнеборці ліквідували 17 пожеж в екосистемах На Дніпропетровщині за добу вогнеборці ліквідували 17 пожеж в екосистемах

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити