Наслідки влучання дрона у багатоповерхівку в Дніпрі оприлюднили в поліції області

23 Лютого, 2024 |

Вночі російська армія атакувала Дніпропетровщину «шахедами». Удар припав по житловому 9-поверховому будинку в Амур-Нижньодніпровському районі обласного центру. Деталі події та знімки з її місця оприлюднили в поліції Дніпропетровської області.

Внаслідок вибуху в будинку виникла пожежа, травм різного характеру зазнали мешканці багатоповерхівки, які мирно відпочивали у своїх оселях. Людей госпіталізували до лікарні. У будинку на 8-му та 9-му поверхах вщент зруйновано три квартири, ще дві пошкоджено. Також пошкоджень зазнали автомобілі, припарковані у дворі.

Зараз на місці російського удару працюють всі служби поліції та криміналістична лабораторія. Поліцейські приймають заяви від постраждалих та допомагають розбирати завали.

На місці розгорнуто мобільний пункт прийому звернень громадян. Аварійно-рятувальні роботи тривають.

За цим фактом буде відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Наслідки влучання дрона в багатоповерхівку у Дніпрі оприлюднили в поліції області Наслідки влучання дрона в багатоповерхівку у Дніпрі оприлюднили в поліції області Наслідки влучання дрона в багатоповерхівку у Дніпрі оприлюднили в поліції області Наслідки влучання дрона в багатоповерхівку у Дніпрі оприлюднили в поліції області Наслідки влучання дрона в багатоповерхівку у Дніпрі оприлюднили в поліції області

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram