135 дитбудинківців Дніпропетровщини живуть у Нідерландах та Швейцарії

22 Липня, 2022

Три дитячих будинки переїхали за кордон ще навесні після початку війни в Україні. Евакуацію проводили за сприяння Дніпропетровської  обласної військової адміністрації. У Нідерландах перебувають вихованці та працівники Криворізького та Дніпропетровського будинків дитини, у Швейцарії – Кам’янського будинку дитини.  Про це повідомила начальниця управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти обласної ради Лілія Гиренко.

Діти з Кривого Рогу та Дніпра живуть у місті Кестерен. Як зазначає адміністрація криворізького закладу, їхні вихованці – це 63 дитини, залишені під опікою держави, від 6 місяців до 5 років. Завдяки муніципалітету міста Кестерен усі діи забезпечені необхідним: продуктами, іграшками, медикаментами, засобами гігієни. Малеча від 4 років ходить у голландську школу. Діти отримують необхідну медичну допомогу, а також відвідують культурно-спортивні заходи.

«Дніпровський дитячий будинок перевіз 47 дітей-вихованців, 27 працівників та їхніх 15 дітей. Робота організована так само, як і в дитячому будинку. Є 5 груп дітей, ігрова кімната, харчоблок, пральня, їдальня. Діти також мають усе необхідне», – розповіла директор закладу Анжела Чучва.

Кам’янський будинок дитини переїхав до Швейцарії на запрошення генерального Комітету у справах дітей та молоді, за підтримки Посольства України в Швейцарії та офіційного підтвердження від Державного Секретаріату Міграції Швейцарії.

«Діти підростають, їхній сон ніщо не тривожить, багато часу проводять на свіжому повітрі, додають у вазі, емоціональний та психологічний стан дітей задовільний», – зазначила директор закладу Ірина Штанцель.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Що ж таке покласти у той ланч-бокс? ТОП-5 швидких та корисних перекусів для школяра

Вже скоро закінчаться зимові канікули  і знов постане питання – що ж буде їсти моя...

Поліцейські Кам’янського відзначили зі школярами День рідної мови

21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, ювенальні поліцейські Кам’янського районного управління поліції завітали до...

На Дніпропетровщині презентовано новий проєкт SEQUA

На Дніпропетровщині стартував новий проєкт SEQUA «Швидкі навички до працевлаштування» в рамках програми GIZ «Skills...

Вийти на пенсію раніше: хто має право на достроковий відпочинок?

Як наголошує Пенсійний Фонд України, за статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»,...

Знищено більше 160 тонн українського зерна: польський вандалізм продовжується

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив про черговий акт вандалізму з боку...