![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/07/ditbud1-scaled.jpg)
135 дитбудинківців Дніпропетровщини живуть у Нідерландах та Швейцарії
Три дитячих будинки переїхали за кордон ще навесні після початку війни в Україні. Евакуацію проводили за сприяння Дніпропетровської обласної військової адміністрації. У Нідерландах перебувають вихованці та працівники Криворізького та Дніпропетровського будинків дитини, у Швейцарії – Кам’янського будинку дитини. Про це повідомила начальниця управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти обласної ради Лілія Гиренко.
Діти з Кривого Рогу та Дніпра живуть у місті Кестерен. Як зазначає адміністрація криворізького закладу, їхні вихованці – це 63 дитини, залишені під опікою держави, від 6 місяців до 5 років. Завдяки муніципалітету міста Кестерен усі діи забезпечені необхідним: продуктами, іграшками, медикаментами, засобами гігієни. Малеча від 4 років ходить у голландську школу. Діти отримують необхідну медичну допомогу, а також відвідують культурно-спортивні заходи.
«Дніпровський дитячий будинок перевіз 47 дітей-вихованців, 27 працівників та їхніх 15 дітей. Робота організована так само, як і в дитячому будинку. Є 5 груп дітей, ігрова кімната, харчоблок, пральня, їдальня. Діти також мають усе необхідне», – розповіла директор закладу Анжела Чучва.
Кам’янський будинок дитини переїхав до Швейцарії на запрошення генерального Комітету у справах дітей та молоді, за підтримки Посольства України в Швейцарії та офіційного підтвердження від Державного Секретаріату Міграції Швейцарії.
«Діти підростають, їхній сон ніщо не тривожить, багато часу проводять на свіжому повітрі, додають у вазі, емоціональний та психологічний стан дітей задовільний», – зазначила директор закладу Ірина Штанцель.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-25_07-34-06-2-768x512.jpg)
Протягом цієї ночі на території Кам’янського було тихо
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/htmlconvd-tza_0q7x1-768x432.jpg)
Тиха смерть: в Україні від початку купального сезону втопилося 432 людини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_10-24-02-768x512.jpg)
Андрій Білоусов привітав металургів міста зі святом
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258272660733944650_y-768x512.jpg)
Міський голова Андрій Білоусов зустрівся з бійцями батальйону «Argo»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/62a2fe5237d8b.jpg.webp)