5 тонн томатів для захисників та переселенців передало агропідприємство Дніпропетровщини

13 Вересня, 2022

Агропідприємці Дніпропетровщини передали військовим та переселенцям майже 5 тонн помідорів. Їх виростили у сучасних теплицях. А до кінця року там планують зібрати до 5 тис тонн врожаю.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Сьогодні бізнесу складно працювати. Але підприємці намагаються зберегти виробництво та робочі місця. Наповнюють бюджет і підтримують економіку. А ще активно допомагають армії,  родинам із «гарячих точок», – зазначила начальниця відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Алла Кефель.

Аграрії зазначають, томати вирощують у теплицях за сучасними технологіями. Використовують безґрунтовий метод – гідропоніки.

Безпечний біологічний метод використовують і для захисту томатів. Вирощують корисних жуків, які борються зі шкідниками. Для запилення закуповують джмелів. Їхні вулики – просто поруч із рослинами.

«Працюю овочівником вже 24 роки. Подобається доглядати за рослинами, спостерігати за їх розвитком. Починаємо з насіння, а до кінця сезону довжина куща може сягати 15 метрів. Поки він росте, скручуємо його і приспускаємо, аби знизу було зручно зривати грона», – поділилася ланкова Ірина.

Загалом на підприємстві вирощують 14 сортів томатів. Їх поставляють у населені пункти Дніпропетровської, Київської, Одеської, Харківської, Запорізької областей.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram