![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/02/pash.png)
Аліна Паш відмовилася від участі в Євробаченні-2022
Переможниця національного відбору Аліна Паш зняла свою кандидатуру та не представлятиме Україну на Євробаченні-2022. Про це артистка повідомила на своїй сторінці в Instagram.
12 лютого співачка перемогла у фіналі нацвідбору на Євробачення. Але відразу після оголошення результатів почався скандал. Зокрема, організаторів запідозрили у нечесному підрахунку голосів. Також у мережі нагадали, що Аліна Паш внесена до бази «Миротворця» за незаконне відвідування Криму в 2015 році.
«Я громадянка України, Я дотримуюсь законів України, стараюсь нести традиції та цінності України в світ… Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році, – зазначила Аліна Паш у своєму дописі. – З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль».
Окремо співачка подякувала всім, хто її підтримав та допоміг. «У нас з Вами історія продовжується, і Нам вирішувати якою вона буде. Єднаймося! Зараз це важливо як ніколи!» – наголосила вона.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/muzej-1-1-768x432.jpg)
Культурна афіша Кам’янського з 25 по 31 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/62a2fe5237d8b.jpg.webp)
Ніжна ягідна випічка: класичний рецепт шарлотки з вишнями
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/invalid_22-768x402.jpg)
Кам’янські роботодавці можуть отримати компенсацію за працевлаштування людей з інвалідністю
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)
В Музеї історії міста Кам’янське відбулася публічна розмова «Як мене (не) колонізували»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1688274198_gotuyemo-smachn-kapustyaniki-z-molodoyi-kapusti.jpg)