![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/screenshot_4-1.png)
Артемсіль у Кам’янському: в місті запрацювала соляна кімната
До вашої уваги успішна історія внутрішньо переміщеної особи Анастасії Потапової з Луганщини, яка отримала мікрогрант від урядової програми «єРобота» на відкриття соляної кімнати. Нині пані Анастасія вдала керівниця та організатор власної справи і запрошує мешканців м. Кам’янське відвідати чудове місце для відпочинку та оздоровлення за адресою: вул. Будівельників, 8, буд.1 (лівий берег), записатись на сеанс можна за телефоном (097)354-35-18.
«Аж 4 тони камʼяної солі ми використали в будівництві нашої соляної кімнати, яка є сертифікованою і була привезена з Польщі, і залишки нашої рідної української Артемсолі з міста Соледар», – розповідає Анастасія.
Якщо ви маєте ідею або бажання розпочати власний бізнес, розвинути існуючий, звертайтеся за інформацією до фахівців Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ за адресою: вул. Медична, 6, або за номером (068) 684-03-62.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/screenshot_3-2.png)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/o_1e909n32018ci3hgimi11735ci1k-768x432.jpg)
23 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/thumbs_b_c_bd866f429f24f2ce297b07862edbc73b-768x432.jpg)
Курага по-домашньому: готуємо без допомоги електроприладів
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zagynuv-1-1-4-1-1.jpg)
Захищаючи Україну, загинув кам’янчанин Олег Нельга
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/62a2fe5237d8b.jpg.webp)
Ніжна ягідна випічка: класичний рецепт шарлотки з вишнями
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/nizh_dlya_samooborony-768x432.jpg)