![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-24_11-21-41.jpg)
“Батьківщина” наполягає на справедливому і ненасильницькому Законі про мобілізацію
Фракція “Батьківщина” у Верховній Раді України розробила та переконуватиме парламент ухвалити цілий пакет з понад 100 пропозицій, які зроблять з непрофесійного та репресивного законопроєкту про мобілізацію справедливий і ненасильницький документ, яким його бачить команда партійців.
Як повідомляє лідерка партії Юлія Тимошенко, водночас вона продовжує переговори з військовим керівництвом щодо доцільності відкликання законопроєкту, проти якого виступає абсолютна більшість суспільства.
У своїх правках “Батьківщина” пропонує повагу до наших бійців, які вже боронять нас протягом двох років, одні правила для всіх, добровільність, мотивацію та здоровий глузд:
- кожен, хто відслужив 18 місяців, мусить отримати право на демобілізацію;
- кожен, хто готовий з власної волі продовжити службу, має отримати дворазове збільшення платні, безкоштовне медичне обслуговування та всеосяжну соціальну підтримку держави;
- найпершими на фронт мають бути призвані працівники силових структур;
- підготовка призовника перед відправкою до зони бойових дій має тривати не менше 6 місяців;
- строковики мають бути негайно демобілізовані;
- чиновники, прокурори та депутати всіх рівнів, включно із депутатами Верховної Ради, позбавляються броні та відстрочок;
- люди з інвалідністю 1, 2, 3 груп та їхні доглядальники, студенти, аспіранти та науковці, одинокі та багатодітні батьки зберігають бронь і відстрочки.
Водночас команда “Батьківщини” докладе усіх зусиль, аби за жодних умов не були узаконені антиконституційні норми, як-то:
- електронні повістки та кабінети;
- зменшення призовного віку з 27 до 25 років;
- обмеження людей в правах, блокування їхніх рахунків та пересування;
- надання поліції та органам місцевого самоврядування прав виконувати функції ТЦК;
- інші ідеї влади, що зʼявилися вже під час роботи над законопроєктом, штибу заборони дітям «ухилянтів» вступати до ВНЗ – це ж треба було до такої ницості додуматися.
“В Україні є люди, готові захищати свою землю без залякування, шантажу та репресій. А у Верховній Раді є люди, які розуміють, що з примусу не буде перемоги. Дуже хочеться вірити, що таких людей там більшість”, – зазначає Юлія Тимошенко.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-22_15-04-08-768x512.jpg)
Продовжується встановлення генераторів на котельні, які взимку опалюють лікарні, школи та дитячі садочки
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452711829_483569127698120_6855332745088671096_n-768x530.jpg)
У Кам’янському районі чоловік двічі обікрав один і той самий будинок
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5253758186249379411_y-768x570.jpg)
Кам’янчанин став срібним призером Чемпіонату світу з веслування
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1296741495-612x612-1.jpg)
Збережіть свої троянди надовго: трендові поради по догляду
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/56c6c4ccb482f12edceea49dc7fee183-768x430.jpeg)