![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/09/botsad16-scaled.jpg)
Ботанічний сад Дніпра запрошує кам’янчан на прогулянки
Не легковажте нагодою провести теплі осінні дні з користю – потіштесь приємною прогулянкою. Тим більше, у нашому краї є куди сходити. Ботанічний сад Дніпровського національного університету запрошує мешканців регіону на екскурсії та за покупками.
Ботанічний сад працює в суботу, 24 вересня, з 10:00 до 16:00, у будні дні – з 09:00 до 15:00 години. Тут можна прогулятися алеями, зробити фото серед рослин чи на фотозоні, випити чаю з цукерками, а також придбати рослину або сувенір.
Вартість вхідного квитка для дорослих становить 30 гривень, для дітей – 15 гривень, дітям до 7 років вхід безкоштовний. Для вимушених переселенців послуги теж безкоштовні, але за наявності посвідчення. Також на території саду можна придбати кімнатні рослини, насадження відкритого ґрунту у контейнерах, сувеніри, трав’яні чаї, букети з сухоцвітів тощо.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/ogirky-768x422.webp)
Консервуємо без оцту: хрусткі огірки з порічками
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/muzej-1-1-768x432.jpg)
Культурна афіша Кам’янського з 25 по 31 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/198523e63a98b9f3_923x519-768x432.jpg)
Жнива під час війни: на Дніпропетровщині підірвався трактор на ворожому боєприпасі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1396677458-640x640-1.jpg)
В Одесі через необережний крок загинула 13-річна дівчинка
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/invalid_22-768x402.jpg)