![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/diyaj.jpg)
Бронювання військовозобов’язаних у «Дії»: як це працюватиме
Уряд ухвалив Постанову про цифровізацію бронювання. Це покликано значно зменшити корупційні ризики під час бронювання співробітників критично важливих для економіки України підприємств та мінімізувати людський фактор у цьому процесі.
У Міністерстві цифрової трансформації України наголосили, що раніше інформація перевірялась тижнями вручну, відтепер же весь процес бронювання триватиме приблизно годину.
Як працюватиме бронювання на порталі «Дія»:
- керівник компанії на порталі «Дія» подає списки військовозобов’язаних співробітників, на бронювання та засвідчує заяву електронним підписом;
- система автоматично перевірить, чи людина працевлаштована офіційно і чи є дані в реєстрі «Оберіг»;
- «Дія» надішле сповіщення керівнику про результат розгляду протягом доби.
Якщо перевірка успішна, інформація про бронювання зʼявиться в застосунку «Резерв+». Також витяг про бронювання можна буде завантажити на порталі «Дія» та роздрукувати за потреби.
На першому етапі таке бронювання в «Дії» працюватиме для критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони, надалі перелік розширюватиметься.
«Працюємо спільно з Міноборони та Мінекономіки над цифровізацією процесу бронювання. Та вже готуємось до бета-тестування сервісу», – підсумували в Мінцифри.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/fit_960_530_false_crop_1000_562_0_41_q90_1835401_fa2bee75dc86ee2b3dfb8920f-768x424.jpeg)
Помічниця на грядках: чим корисна харчова сода для саду й городу
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kamala-768x512.webp)
Наступним президентом США може стати жінка
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452457536_877751384388286_4329830335238213417_n-768x513.jpg)
Неочікуваний пташиний візит до станції «Академік Вернадський»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/two-cups-coffee-couple-hands-love_3840x2160-768x432.jpg)
Кам’янчани, запрошуємо на каву: разом оберемо кав’ярню до смаку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages-1437008621-1024x683-1-768x512.jpg)