• UA
  • RU
  • Буде зеленою та запашною до самого березня! Як продовжити життя новорічній ялинці

    Варіантів новорічної ялинки дійсно безліч. Ми вже писали про їх види, та багато хто з кам’янчан все-таки віддав перевагу живій ялинці. Як довше насолоджуватись її красою – читайте далі.

    Новорічним деревом частіше за все виступає ялинка, сосна або ялиця. Найдовше з цієї трійки "живе" ялиця – аж до двох тижнів. Сосна за належних умов простоїть стільки ж, або близько 12 днів. А от ялинка вже на десятий день може почати осипатись. Щоб цьому запобігти, треба знати деякі правила догляду одразу після покупки.

    Загалом ялинки люблять прохолодне місце. Також гарно себе почуватимуть, якщо їх підріжуть, поставлять у пісок і будуть періодично поливати – можна це робити як звичайною водою, так і розчином солі з цукром.

    Після такого алгоритму треба виконувати певні рутинні правила догляду. Ось три поради, як це робити правильно:

    • Купивши ялинку чи сосну, не поспішайте її прикрашати. Необхідно, щоб дерево спершу "звикло" до температури повітря у вашій оселі. Залиште його у місці, де холодніше, ніж удома, але тепліше, ніж надворі.
    • Щодо піску: як сказано вище, він дійсно сприяє продовженню життя ялинки. Але і до нього є певні умови: краще, коли він вологий і викопаний у лісі.
    • Також не завадить раз на день обприскувати хвойне дерево теплою водою з пульверизатора.

    Сподіваємось, що наші рекомендації стануть вам у пригоді, а ви будете милуватись ялинкою ще довгий час.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити