Чи справді зник COVID-19? Статистика захворюваності в Кам’янському

15 Листопада, 2023

Із 1 липня 2023 року в Україні офіційно було скасовано карантин, встановлений для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Чи насправді люди перестали хворіти та яка наразі статистика хворих на ковід у Кам’янському?

Після скасування карантину через падіння числа нових випадків та збільшення кількості щеплень проти COVID-19 дехто може відчувати, що загроза хвороби зникає повністю. Але ризик відновлення її поширення все ще існує.

«Симптоми грипу та COVID-19 в перші дні захворювання починаються однаково: першіння в горлі, кашель, підвищення температури тіла. Тому раджу звертатися до сімейного лікаря та здавати експрес-тест на COVID-19.

Наразі у відділенні проходять лікування 9 пацієнтів, стан яких середньо-важкий. Загалом за жовтень та першу половину листопада цього року вже лікувалися від COVID-19 58 осіб. Маємо тенденцію до зростання кількості хворих на COVID-19», – каже завідувачка дорослого інфекційного відділення Кам’янської міської лікарні швидкої медичної допомоги, лікарка-інфекціоністка Тетяна Писанна.

Важливо дбати про власне здоров’я: вітаміни, правильне харчування, здоровий спосіб життя та фізичні навантаження допоможуть вам триматися в тонусі, і тоді жодний ковід не буде страшний.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram