Де у Кам’янському взяти тварину з притулку та що для цього потрібно?

09 Жовтня, 2023 |

 

Час, який переживає Україна і українці, доволі непростий, а ви думали тваринам легше? Аж ніяк, після повномасштабного вторгнення значно збільшилася кількість безпритульних тварин, власники яких із тих чи інших причин покинули дім, регіон, а то й країну. Тож, ваше бажання обзавестися тваринкою у такий скрутний період як ніколи на часі. Де ж у Кам’янському взяти тварину і що для цього потрібно, читайте далі.

Фото зі сторінки Facebook Кам’янський притулок для тварин

 

Операція «Шукаю пухнастого»

Місцем, яке, у прямому сенсі, переповнене пухнастиками із, як правило, нелегкою долею є Кам’янський притулок для тварин Кам’янської міської ради. Ця установа знаходиться по вулиці Широкій, 92. Дістатися від центрального проспекту Тараса Шевченка можна трамваєм №4 або автобусом №25. Для більш детальної інформації можете звернутися за телефоном +38063 631 2879 або ж написати адміністраторам у соцмережах Фейсбук чи Інстаграм pritylok_dlya_tvarin. До речі, саме на цій сторінці регулярно викладають фото тваринок, яким потрібна любляча родина, а також пишуть про потреби, яких вистачає. Тож, якщо вирішили взяти улюбленця, не забудьте із собою прихопити елементарний гостинчик для котиків і песиків, вони вам не подякують, звісно, але точно будуть щасливі.

Що брати з собою у притулок?

Коли вже ваша ніжка ступила на вулицю Широку, 92, обов’язково з собою треба мати  український паспорт. А ще – повідок із нашийником для песика або ж переноску, якщо вирішили взяти муркотуна. Інші документи не знадобляться.

Коли собака потрапляє до притулку, його вакцинують від чумки, вірусного ентериту, лептоспірозу та сказу, а котика – обов’язково від сказу. Тварину купають та стерилізують. Також оформлюють ветеринарний паспорт, у якому є дані про неї та її вакцинацію.

Найнеобхідніше, що треба одразу мати як для котика, так і песика – дві миски – для води і їжі, іграшки, песику ще бажано свою лежанку.

Тварина це про відповідальність

Майте на увазі, що коли ви забираєте пухнастика, то підписуєте угоду, яка передбачає 3 місяці звіту про адаптацію тварини. Треба буде надсилати фото, відео та коротенький текст.

Якщо пес чи котик шкодить, не зміг адаптуватись, або ж у вас чи ваших близьких почалася алергія — ви маєте право повернути його до притулку.

Але, сподіваємося, що таких випадків не буде і тварина знову не переживатиме стрес розлуки.

Фото зі сторінки Facebook Кам’янський притулок для тварин

 

Якщо ви ще в роздумах, досить, треба діяти, їдьте до Кам’янського притулку для тварин, не бійтеся відповідальності. А якщо взяли домашнього улюбленця, кайфуйте від часу, проведеного з твариною. Як показує практика, пухнастики, взяті з притулку – це 100% вірності, помножених на любов.

Фото зі сторінки Facebook Кам’янський притулок для тварин

 

Хутчіш, мявчики та гавчики вас уже зачекалися!

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити