• UA
 • RU
 • Для майбутніх поколінь: молодь Кам’янського району висадила майже тисячу дерев

  01 Травня, 2024

  У Кам’янському районі завершилася загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», яку ініціювала Асоціація професіоналів довкілля (PAEW). Про це повідомили в районній військовій адміністрації.

  Початок акції було приурочено до Українського Дня навколишнього середовища, який відзначався 20 квітня. Протягом тижня, враховуючи безпекову ситуацію, випускники разом з педагогами озеленювали подвір’я своїх навчальних закладів, парки та сквери. Під час акції одних лише дерев було висаджено майже тисячу. А ще – багато різноманітних кущів та різнобарвних квітів.

  «Нехай започаткована акція стане доброю щорічною традицією. Праця випускників буде оцінена з роками. Пройде час – і саджанці перетворяться на красиві дерева. А в пам’яті залишаться приємні спогади про найкращі роки, які пройшли у рідній школі, та тепла згадка про дитинство», – переконані в Кам’янській РВА.

  У Кам’янському районі висадили дерева для майбутніх поколінь У Кам’янському районі висадили дерева для майбутніх поколінь У Кам’янському районі висадили дерева для майбутніх поколінь У Кам’янському районі висадили дерева для майбутніх поколінь У Кам’янському районі висадили дерева для майбутніх поколінь У Кам’янському районі висадили дерева для майбутніх поколінь У Кам’янському районі висадили дерева для майбутніх поколінь У Кам’янському районі висадили дерева для майбутніх поколінь

  Раніше ми повідомляли:

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Театр готує для кам’янчан нову виставу

  Днями відбулась перша репетиція нової вистави «Гра тіней» під керівництвом головного режисера кам’янського Академічного музично-драматичного...

  У Німеччині прощались із вбитою 9 – річною українкою Валерією

  14 червня у німецькому місті Дебельн пройшла панахида – з вбитою 9 – річною Валерією...

  На території Кам’янського вночі минулося без надзвичайних подій

  Про ситуацію в місті та області станом на ранок 14 червня інформував Кам’янський міський голова...

  Кам’янське попрощається з полеглим захисником Ігорем Брильовим

  1️3 червня поблизу населеного пункту Вовче на Донеччині внаслідок атаки ворожого дрону загинув солдат Брильов...

  У Дніпрі чоловік загинув на воді

  13 червня до Служби порятунку «101» повідомили, що в місті Дніпрі неподалік садового товариства «Гідротехнік»...