![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240430vdf-3.jpg)
Для майбутніх поколінь: молодь Кам’янського району висадила майже тисячу дерев
У Кам’янському районі завершилася загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», яку ініціювала Асоціація професіоналів довкілля (PAEW). Про це повідомили в районній військовій адміністрації.
Початок акції було приурочено до Українського Дня навколишнього середовища, який відзначався 20 квітня. Протягом тижня, враховуючи безпекову ситуацію, випускники разом з педагогами озеленювали подвір’я своїх навчальних закладів, парки та сквери. Під час акції одних лише дерев було висаджено майже тисячу. А ще – багато різноманітних кущів та різнобарвних квітів.
«Нехай започаткована акція стане доброю щорічною традицією. Праця випускників буде оцінена з роками. Пройде час – і саджанці перетворяться на красиві дерева. А в пам’яті залишаться приємні спогади про найкращі роки, які пройшли у рідній школі, та тепла згадка про дитинство», – переконані в Кам’янській РВА.
Раніше ми повідомляли:
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/beautiful-couple-standing-inside-the-elevator-smiling-each-other-768x590.jpg)
26 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1688274198_gotuyemo-smachn-kapustyaniki-z-molodoyi-kapusti.jpg)
Капустяні оладки на сніданок: розпочинаємо сезон молодої капусти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/farion-22-768x512.webp)
У Дніпрі затримано ймовірного вбивцю Ірини Фаріон (ДЕТАЛІ)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/images_cms-image-000120124-768x402.jpg)
Чому на городі псуються огірки та як це виправити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kiber-zag.jpg)