![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/dzyudo-1-1-scaled-e1681198428413.jpg)
Днями на Дніпропетровщині пройшов Кубок області з дзюдо серед чоловіків та жінок
Це один із двох найголовніших турнірів сезону для основного складу спортсменів. На ньому вирішувалося, хто представить регіон на Кубку України, який стартує 20 квітня у Києві, та зможе поборотися там за місце у штатній збірній команді України.
Боротьба розгорнулася на татамі спорткомплексу «Олімпійські резерви» у Дніпрі. Близько 100 спортсменів з Дніпра, Павлограда, Кривого Рога, Синельникового, Харкова, Запоріжжя, Кам’янського та інших міст взяли участь в змаганнях. За перемогу боролися як досвідчені атлети, так і кадети, юніори та молодь.
Серед дівчат у ваговій категорії 52 кг перемогу здобула кам’янчанка Олександра Гринько.
Честь дитячо-юнацької спортивної школи №4 захищали троє найсильніших дзюдоїстів. У ваговій категорії до 100 кілограмів вдало виступив Олександр Степаненко. Він виборов срібну нагороду престижного турніру.
Вітаємо переможців та призерів!
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1500011044-612x612-1.jpg)
Їжте кукурудзу! Чому вона корисна і що з неї приготувати
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/farion-22-768x512.webp)
У Дніпрі затримано ймовірного вбивцю Ірини Фаріон (ДЕТАЛІ)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1337307105-612x612-1.jpg)
Не викидайте скисле молоко: ТОП-3 ідеї для його використання
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452935602_18007571138540855_5819666780408967306_n-768x492.jpg)
Кам’янчан запрошують до міських парків на День Нептуна
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/19489-768x512.jpg)