До Дня міста у Кам’янському відкрили новий спортивний об’єкт 19 Вересня, 2022 | Новини | Юлія Facebook Twitter Viber Telegram Messenger Threads CopyCopied На території гімназії №11 відкрили сучасний багатофункціональний стадіон. Про це повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов у Telegram. Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram Це може вас зацікавити Пік природи: Зустрічаємо літнє сонцестояння 2026 У Кам’янському триває будівництво нового храму ПЦУ — Козацької Церкви Пресвятої Покрови Такого містяни ще не бачили: у центральному парку Кам’янського запускають міні-аквапарк Анонс молодіжних заходів у Кам’янському: квести, творчі майстер-класи та настільні ігри До Дня батька міський голова зустрівся з кам’янчанами, які самостійно виховують дітей До Міжнародного олімпійського дня у Кам’янському відбувся захід "Спортивна молодість душі" У Кам’янському відкрилася всеукраїнська виставка "Небесний легіон Маріуполя" "Укрзалізниця" збільшує число дитячих вагонів На Дніпропетровщині виявили нелегалів: серед затриманих — громадянка рф