До Дня міста у Кам’янському відкрили новий спортивний об’єкт 19 Вересня, 2022 | Новини | Юлія Facebook Twitter Viber Telegram Messenger Threads CopyCopied На території гімназії №11 відкрили сучасний багатофункціональний стадіон. Про це повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов у Telegram. Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram Це може вас зацікавити В Кам’янській виправній колонії №34 відкрили оновлену дільницю карантину, діагностики та розподілу Пік природи: Зустрічаємо літнє сонцестояння 2026 У Кам’янському презентують унікальну краєзнавчу книгу "Сухачівка на мапі Дніпра" Ворог завдав ракетного удару по Кривому Рогу: є загиблі та багато поранених Дніпропетровщина під вогнем: росіяни атакували пожежну частину та поранили літнього чоловіка Мультфільм "Стрибунці" та попкорн: у кам’янському Розарії продовжують серію літніх кінопоказів Кінотиждень у Кам’янському: ККЗ "МИР" оприлюднив розклад сеансів з 18 по 24 червня Творці комфорту та затишку: як меблева галузь Кам’янського відроджується попри всі виклики Усе для зручності мешканців: як у Кам’янському дбають про порядок та інфраструктуру