До Міської інформаційної служби Кам’янського завітали учасники гуртка «Медіатворчість»

17 Листопада, 2023

16 листопада, у День працівників радіо, телебачення та зв’язку, на екскурсію до студії Міської інформаційної служби завітали учні Ліцею №11 – учасники гуртка «Медіатворчість».

Уже декілька років діти ведуть проєкт ліцейських новин, в яких висвітлюють життя рідного закладу. Учні не лише активно створюють власні матеріали для новин, а й одночасно виступають у ролі журналістів та ведучих. Тому учасники гуртка з нетерпінням чекали відвідин студії, де їх зустріли професійні телевізійні журналісти, редактори, оператори та монтажери.

Діти на практиці опрацювали справжнє інтерв’ю, де побували у ролі респондента та інтерв’юера. Побачили, як журналіст готується до власної програми, а диктор новин записує свіжий випуск. Один із ведучих новин розповів про своє професійне життя та поділився корисними порадами з майбутніми медійниками. А згодом гуртківці й самі спробували себе у професії диктора новин. Учні спостерігали за роботою монтажера та навіть спробували начитувати текст за кадром. Фіналом екскурсії була демонстрація роботи справжнього квадрокоптера.

Після практики та фахових порад учасники гуртка ставили запитання, обговорювали цікаві аспекти медійної сфери та ділилися враженнями.

Завершивши свій візит, юні медійники залишили студію з новими знаннями, натхненням та метою розвиватися в цій захопливій галузі.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram